Kariéra

Stavbyvedoucí

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici stavbyvedoucího.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za danou stavbu (řízení zakázek v rozsahu 1-10 mil Kč po celé ČR)
  • Zadávání a kontrola provedených stavebních prací
  • Dohled nad kvalitou a harmonogramem prací, dodržením stanovených termínů
  • Kontrola projektové dokumentace
  • Řízení týmu, subdodavatelů, komunikace s investorem a TDI
  • Zodpovědnost za správné technické provádění stavby
  • Předání díla investorovi bez vad a nedodělků
  • Koordinace při odstraňování případných vad a nedodělků

POŽADAVKY:

  • Ideálně alespoň SŠ stavebního směru
  • Praxe v realizaci staveb jako stavbyvedoucí (není nutné mít zkušenosti přímo se sportovními stavbami)
  • Časová flexibilita
  • Spolehlivost, samostatnost
  • ŘP skupiny B

Jako uchazeč nemusíte být nutně přímo ze Zlína, nebudete pracovat v kanceláři, ale na stavbě. Jsme otevřeni spolupráci s vhodným uchazečem odkudkoliv v rámci celé ČR!

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou, popř. DPP či ŽL
  • Motivující nástupní plat a provize z řádně realizovaných zakázek
  • Benefity: služební automobil, mobilní telefon, notebook

Nástup dle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis spolu s Vašimi kontaktními údaji na e-mailovou adresu david@spzlin.cz

Stavební dělník - brigáda

Aktuálně hledáme stavební dělníky - brigádně. Vhodné i pro studenty.

  • Budete pracovat v menším týmu a společně realizovat ze začátku pomocné práce na stavbě, po zapracování pak plnit i náročnější úkoly a pracovní postupy
  • Plnění jednoduchých stavbeně-montážních úkonů, jednoduchá obsluha strojů

POŽADAVKY:

  • Spolehlivost, samostatnost, pracovitost, chuť učit se novým věcem
  • Manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
  • Dobrý zdravotní stav

Jako brigádník nemusíte být nutně přímo ze Zlína nebo okolí, nebudete pracovat v kanceláři, ale na stavbě.

NABÍZÍME:

  • Odměnu 100-150,- Kč/hod vyplácenou 1x týdně, po dohodě možnost i častěji
  • Možnost zajistit práci i přes víkendy, svátky
  • Zdarma dopravu do místa stavby a ubytování v místě stavby
  • Pokud se Vám práce v oboru sportovních staveb bude líbit a budete šikovní, nabízíme po zapracování možnost zaměstnání na HPP na dobu neurčitou