Kariéra

Rozpočtář / přípravář

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici rozpočtář / přípravář.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Oceňování slepých položkových rozpočtů / výkazů výměr u stavebních zakázek pro veřejný sektor – sportovní stavby, a to na základě příslušných projektových dokumentací. Jedná se o outdoor i indoor sportovní stavby v předpokládaném rozsahu stavebních prací 1-20 mil. Kč (oceňování zemních a výkopových prací, zakládání, drenáží, zámečnických, tesařských, truhlářských a klempířských konstrukcí, podlahových konstrukcí atd.)
  • Časem bychom rádi rozšířili náplň práce o tvorbu vlastních rozpočtů pro projekty sportovních staveb (máme vlastní projekční oddělení), přípravu podkladů pro fakturace, tvorbu změnových rozpočtů atd.

POŽADAVKY:

  • SŠ / VŠ stavebního směru nebo praxe v oboru
  • Dobrá znalost BUILDpower / Kros, ÚRS / RTS

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
  • Mzda: 30.000 - 35.000,- Kč, roční prémie
  • Benefity: služební mobilní telefon, notebook
  • Klidnou moderně vybavenou kancelář maximálně po dvou lidech, fajn kolektiv
  • Volnější pracovní dobu
  • Home Office po dohodě

Nástup dle dohody, klidně ihned. Jako uchazeč nemusíte být nutně přímo ze Zlína nebo okolí, nabízíme možnost pracovat jak v kanceláři, tak po dohodě Home Office.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis spolu s Vašimi kontaktními údaji na e-mailovou adresu david@spzlin.cz

Projektant sportovních staveb

Aktuálně hledáme projektanta sportovních staveb.

  • Zpracování projektových dokumentací outdoor i indoor sportovních staveb (v předpokládaném rozsahu stavebních prací 1-20 mil. Kč) ve všech stupních včetně položkového rozpočtu a výkazu výměr v souladu s platnými právními předpisy a normami
  • Jednání s investory, zákazníky a zadavateli projekčních prací
  • Jednání s dotčenými orgány st. správy, stavebními úřady atd.

POŽADAVKY:

  • VŠ nebo SŠ architektonického nebo stavebního směru + zkušenosti s projektováním
  • Pokročilá znalost práce v AutoCAD
  • Orientace ve stavebních normách
  • Znalost práce v Adobe Photoshop či tvorba vizualizací velkou výhodou
  • Autorizace ČKAIT v oboru Pozemní stavby nebo Městské inženýrství nebo Dopravní stavby nebo Architektura výhodou, nikoliv podmínkou
  • Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, pečlivost, loajalita
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

NABÍZÍME:

  • Mzda: 35.000,- Kč
  • Benefity: služební automobil, mobilní telefon, notebook, 3 Sick Days
  • V blízké budoucnosti plánujeme otevření vlastní kanceláře a projekčního studia v Ostravě s možností vést svůj vlastní tým projektantů
  • Pokud jako stávající projektant uvažujete nad složením zkoušek ČKAIT, rádi Vás finančně motivujeme a podpoříme

Nástup dle dohody.

Stavební mistr

Aktuálně hledáme stavebního mistra.

  • Koordinace a organizování práce 2 až 5 ti pracovníků na stavbě včetně sebe samého
  • Dohled nad výkonem stavebních prací v souladu s harmonogramem prací
  • Kontrola dodržování technologických postupů a bezpečnostních předpisů ve stavebnictví
  • Koordinace průběhu a vazeb stavebních prací, zajišťování plynulosti stavebních činností, dodávek materiálu.
  • Operativní řešení organizačních a provozních problémů na stavbě
  • Orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci
  • Zodpovídání za správné hospodaření s majetkem společnosti

POŽADAVKY:

  • Praktické zkušenosti ze stavby
  • Přirozené organizační schopnosti
  • Časová flexibilita, loajalita, spolehlivost
  • Vhodné vzdělání ZŠ, SŠ s maturitou nebo výučním listem

NABÍZÍME:

  • Práci v profesionálním kolektivu, získávání zkušeností
  • Mzda: 180,- Kč/h (35 000 až 40 000 Kč za měsíc)
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Nástup dle dohody, nejlépe ihned
  • Místo práce: stavby po celé ČR