Kontakty

KONTAKTNÍ ÚDAJE


SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.
Mostní 5552, 760 01 Zlín
IČ: 25560191
DIČ: CZ25560191
Datová chránka: uzp3t43
info@spzlin.cz

SKLAD
ul. Masarykova, Lukoveček 763 16
Adresa skladu v Lukovečku zde
GPS: 49°17'57.8"N 17°40'14.4"E

 

Ing. Marek Jedlička

marek.j@spzlin.cz
Tel.: +420 602 604 114
Cenové nabídky, osobní konzultace, obchod

Mgr. David Doan

david@spzlin.cz
Tel.: +420 734 259 050
Veřejné zakázky, marketing

Lenka Jurčíková

lenka@spzlin.cz
Tel.: +420 733 642 906
Realizace, fakturace, logistika

Květa Žáková

kveta@spzlin.cz
Tel.: +420 735 753 059
asistentka ředitele, kancelář

Irina Košovenková

irina@spzlin.cz
Tel.: +420 602 511 286
interní auditor

 

Josef Bartoš

josef@spzlin.cz
Tel.: +420 774 668 976
projektový manažer, oblast Morava

Martin Zavadil

martin@spzlin.cz
Tel.: +420 608 960 745
projektový manažer, oblast Morava

Martin Musil

martin.m@spzlin.cz
Tel.: +420 777 676 107
projektový manažer, oblast Morava

Petr Veselý

petr@spzlin.cz
Tel.: +420 774 764 784
projektový manažer, oblast Čechy

Alexandr Šopík

alexandr@spzlin.cz
Tel.: +420 737 302 968
projektový manažer, oblast Čechy

Ing. Tomáš Melichárek

tomas.m@spzlin.cz
Tel.: +420 775 733 900
projektový manažer, oblast Čechy

 

Marek Bainar

marek@spzlin.cz
jednatel

Viktor Bainar

viktor@spzlin.cz
jednatel

 

 

 


Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám.


Jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Zpráva