ELIMINÁTOR - naprostá novinka, jediný stroj na kompletní renovaci umělých trávníků v ČR!

Titulní obrázek
18.6.2013

ELIMINÁTOR - naprostá novinka, jediný stroj na kompletní renovaci umělých trávníků v ČR!


Představujeme vám ELIMINÁTOR - unikátní stroj na hloubkové čištění a revitalizaci umělých trávníků! Nejsilnější mašina v ČR. Disponujeme naprosto unikátním strojem určeným pro renovaci umělých trávníků. Jedná se o technologii hloubkové regenerace vlákna a současného provzdušnění s výměnou vsypu (70 - 80 % nového vsypu). Takto dokážeme degradovaný trávník zrenovovat a obnovit jeho původní vlastnosti i vzhled. Díky tomu je pak povrch provzdušněný a má tak lepší odtok dešťových srážek. Ušetřete až 75% nové investice včasnou renovací!

Nejedná se jako u klasických strojů o pouhé čištění, nýbrž o kompletní renovaci umělého trávníku. Jde o razantní zákrok, při kterém dochází k úplnému pročištění trávníku až na podložku. Starý písek je až z 80 % odstraněn a nahrazen pískem novým. Takto je možné revitalizovat i velmi poničené a zatvrdlé trávníky. Stroj je schopný kompletně revitalizovat i trávníky s gumovým vsypem. Při běžné údržbě je pak životnost trávníku (uvolnění vláken) prodloužena o dalších min. 5 let!

V rámci hloubkového čištění a revitalizace od nás dotane Váš umělý trávník kompletní péči:

  • Celoplošné strojní vykartáčování a odstranění stmeleného znečištěného vsypu speciální renovační technologií Redexim-ELIMINATOR.
  • Odstranění mechů, pylů a nečistot ze spadu.
  • Zásadní hloubkové uvolnění a vzpřímení struktury vláken (provzdušnění + změkčení sportovního povrchu, výrazné zlepšení průtočnosti pro dešťové srážky).
  • Preventivní chemické ošetření proti vzrůstu mechů.
  • Revize lajnování a podélných spojů vč. prolepení nesoudržných míst.
  • Aplikace nového křemičitého písku s celoplošným zakartáčováním a vyrovnáním nivelety vsypu.

 

Je sportovní povrch Vašeho hřiště ve stavu, který již provozně nevyhovuje? Chcete zlepšit bezpečnost Vašeho sportoviště? Bylo Vaše obecní hřiště zasaženo povodněmi? Eliminátor je ideální řešení revitalizace hřiště s maximální možnou úsporou času a především financí!

 

Zpět na novinky