Umělá tráva na terasy, střechy či verandy je tady!

Titulní obrázek
9.8.2013

Umělá tráva na terasy, střechy či verandy je tady!


Okrasné umělé trávníky jsou poměrně novým trendem. Díky novým technologiím zažívají v součastnosti neobyčejný rozmach. Speciálně vyvinuté trávníky představují ideální povrch pro zahrady, terasy, střechy či veřejná prostranství. Tyto umělé travní povrchy si díky vysoké UV stabilitě neustále udržují přírodní vzhled a dynamicky kombinují komfort s luxusem. Narozdíl od přírodní trávy nevyžadují prakticky žádnou údržbu, přičemž současná technologie umožňuje vytvořit takové umělé trávníky, které si v ničem nezadají a v mnohém dokonce i předčí ty klasické přírodní.

JutaGrass Scénic Spring

Speciální řada trávníků JutaGrass Scénic byla vyvinuta pro každého, kdo má rád přírodní vzhled, komfort a luxus. Je příjemně poddajná a díky velice jemným vláknům především neuvěřitelně příjemná na dotek. Navíc vypadá neustále svěže. Tato řada je ideální pro hrající si děti a umožňuje celoroční intenzivní používání.

Umělé trávníky JUTAgrass® splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, odolnost a přirozený vzhled. Jsou ideální krytinou pro zahrady, parky, balkóny, verandy, terasy, okolí bazénů či vchody a interiéry budov. Hodí se kamkoli, kde potřebujete docílit vzhledu živého trávníku. Umělý trávník JUTAgrass® vypadá svěže po celý rok a je velmi příjemný na dotek.

Nabízíme Vám elegantní řešení - svěží zelená tráva bez suchých, vyprahlých míst. Objevte nesporné výhody umělé trávy a nechte se překvapit lehkostí a přírodním vzhledem těchto povrchů. Sekání, zavlažování, hubení škůdců či hnojení je ode dneška již minulostí...

              

Zpět na novinky