SPORTISCA - nekompromisní bezzásypové umělé trávníky ze Švýcarska

Titulní obrázek
10.12.2013

SPORTISCA - nekompromisní bezzásypové umělé trávníky ze Švýcarska


Kvalita bez kompromisů je pro nás zásadním kritériem při výběru našich obchodních partnerů. Proto volíme naprostou špičku mezi evropskými výrobci umělých trávníků. Jsme pyšni na to, že svým zákazníkům můžeme nabídnout umělé bezvsypové trávníky švýcarské firmy SPORTISCA. Jsme oficiálním výhradním ditributorem pro ČR a SR!

SPORTISCA vyrábí jedinečné bezzásypové (bezvsypové) trávníky určené především na fotbal, ale i top bezzásypové trávníky na víceúčelová hřiště, golfová hřiště a v neposlední řadě též okrasné trávníky určené do interiéru. SPORTISCA nabízí i revoluční tkané tenisové koberce určené do tenisových hal. Nic podobného jsme dosud neviděli. Rozhodli jsme se proto nabízet ucelenou řadu a celou škálu těchto výrobků. Ať už hledáte prvotřídní umělý trávník na fotbalové či víceúčelové hřiště, golfový green anebo odpaliště, či špičkový povrch na halový tenis, SPORTISCA nabízí naprosto bezkonkurenční kvalitu. Precizní provedení v každém detailu se zaměřením na absolutní funkčnost a bezpečnost povrchu.

Aby toho nebylo málo nabízejí trávníky SPORTISCA nadstandardní životnost, minimální nároky na údržbu, naprosto přirozený vzhled a pro sportovce to nejdůležitější - radost, potěšení a autentický pocit ze hry srovnatelný s klasickým trávníkem. Trávníky SPORTISCA samozřejmě splňují nejnáročnější kritéria kladená na bezpečnost a ekologii. To vše díky naprosto unikátní technologii výroby za použití těch nejmodernějších materiálů. Přesně to, co byste od Švýcarů očekávali!

Bezzásypové trávníky SPORTISCA jsou na tak špičkové úrovni, že je používají i kluby v nejprestižnější evropské lize - Premier Leaugue.  To dokazuje, že je trávník na velmi vysoké úrovni z pohledu funkčních vlastností, životnosti a přirozeného vzhledu.

- Arsenal Londýn: hřiště pro halový trénink a po obvodu (výbězích) stadionu Emirates
- Liverpool: warm-up (zahřívací) zóna
- Cardiff: po obvodu (výbězích) stadionu / warm-up (zahřívací) zóna
- Tottenham Hotspurs: po obvodu (výbězích) stadionu / warm-up (zahřívací) zóna

- Olympijský stadion v Londýně: po obvodu (výbězích) stadionu / warm-up (zahřívací) zóna
 

 

 

 • Fotbalové trávníky T-Turf S

Poslední 5. generace bezzásypových fotbalových trávníků. SPORTISCA nastavuje zcela nové standardy pro bezzásypové umělé trávníky určené na fotbal. Průkopnická technologie věrohodně kopíruje hru a chování míče jako na klasickém trávníku. Na první pohled nerozeznáte od přírodního trávníku. Bezkonkurenční životnost. Veškeré výhody a přednosti umělých trávníků SPORTISCA naleznete zde.  Brožurka ke stažení zde. Návod na údržbu zde. Reference zde. Více o bezzásypových trávnících SPORTICA zde.

 • TL bezzásypového fotbalového trávníku T-Turf S6.09 30mm ke stažení zde. Splňuje kritéria FIFA Quality. 
 • TL bezzásypového fotbalového trávníku T-Turf S6.09 Pro 32mm Pro ke stažení zde. Splňuje kritéria FIFA Quality. 
 • TL bezzásypového fotbalového trávníku T-Turf S9 Revolution 34mm ke stažení zde. Splňuje kritéria FIFA Quality/Quality Pro. 

Reference ČR:

 • 2016: Penzion Kopná, Podkopná Lhota. T-Turf S6.09 na pružné podložce 10 mm, 994 m2
 • 2016: Sportovní hřiště v obci Držková u Zlína. T-Turf S6.09 na pružné podložce 10 mm, 968 m2
 • 2017: Sportovního areál u ZŠ Slušovice: T-Turf S6.09 Pro na pružné podložce 10 mm, 1.455 m2
 • 2017: Obec Kunčice: T-Turf S6.09 na pružné podložce 10 mm, 1.664 m2
 • 2018: Obec Rusava: T-Turf S6.09 Pro na pružné podložce 10 mm, 968 m2
 • 2018: Obec Pňovice: T-Turf S6.09 Pro na pružné podložce 10 mm, 1.056 m2
 • 2019: Obec Holohlavy: T-Turf All in One, 1.045 m2
 • 2020: TJ EMĚ Mělník: T-Turf S9 Revolution na pružné podložce 10 mm, 1.179 m2

 

 

 • Víceúčelové trávníky T-Turf All in One │ T-Play

Víceúčelový bezzásypový sportovní trávník nejnovější generace. Speciálně vyvinut pro multifunkční použití. Útlum sil neuvěřitelných 55 % aniž by negativně ovlivňoval odskok míče. Brožurka T-Play v angličtině ke stažení zde.

 • Technický list víceúčelového bezzásypového trávníku T-Turf All in One ke stažení zde.
 • Technický list víceúčelového bezzásypového trávníku T-Turf T-Play ke stažení zde.

 

 • Golfové trávníky T-Green │ T-Range│ T-Target 

Revoluční trávník na golf inspirovaný přírodou. Milovníkům golfu nabízí mimořádné autentický zážitek ze hry. Brožurka v angličtině T-Green ke stažení zde.

 

 

 • Tenisové povrchy T-Floor

SPORTISCA vyrábí i unikátní tkané bezzásypové indoor koberce T-Floor dosahující výjimečných kvalit. Jedná se o vpichovaný smyčkový antistatický tenisový koberec ze 100% polyamidu. Kromě sportovně-funkčních vlastností je nejvyšší důraz kladen na ochranu zdraví sportovců a životního prostředí, jakožto i na dlouhověkost povrchu a nenáročnou údržbu. Koberec se vyznačuje vysokou hustotou vláken (cca 141 000 smyček/m2, celková hmotnost koberce cca 2 650 g/m2). ITF kategorie 5 - rychlý povrch (fast). Technický list koberce Sportisca T-Floor T7 Pro zde. ITF certifikát zde. Brožurka T-Floor ke stažení zde.

  

 

Sportovní centrum Arsenalu Londýn

V únoru 2015 instalovala SPORTISCA 1,400 m2 bezzásypového umělého trávníku T-Turf S9 Revolution ve sportovním centru HUB fotbalového klubu Arsenal Londýn, což jen potvrzuje výjimečné kvality tohoto trávníku. Zástupci anglického velkoklubu přijeli do Švýcarska už v roce 2014, aby si osobně prohlédli výrobu a referenční hřiště. Byli tak ohromeni, že se okamžitě rozhodli instalovat stejný trávník ve vlastní tréninkové hale.

 

Krátké nahlédnutí do výrobní haly firm SPORTISCA.

 

Podívejte se na video s Petrem Čechem, Theo Walcottem a Aaronem Ramseym. Hvězdné trio navštívilo ve sportovním centru trénink hráčů s amputovanými končetinami.

 

Zpět na novinky