Herculan RH - halová litá podlaha pro kolečkové brusle i vozíčkáře

Titulní obrázek
2.3.2014

Herculan RH - halová litá podlaha pro kolečkové brusle i vozíčkáře


Herculan Roller Hockey - sportovní elastická podlaha speciálně vyvinutá holandským výrobcem pro inline hokej. Podlaha bez problému odolá i kolečkům invalidních vozíků. Je tedy přímo určená pro tělesně postižené sportovce, kteří mnohdy nemají kde sportovat či trénovat. Chceme takto podpořit zapojování osob s tělesným postižením do pravidelné sportovní činnosti.
 
Vlastnosti
Herculan RH sportovní podlaha je multifunkční, jednolitá, pružná podlaha vhodná pro všechny halové sporty. Herculan MF sportovní podlahy jsou schváleny organizací ISA Sports, Nizozemským olympijským výborem a Nizozemskou sportovní federací jako víceúčelové sportovní povrchy pro všechny indoorové sporty, včetně inline hokeje a sportů provozovaných na invalidním vozíku. Povrch Herculan RH splňují všechny nejnovější evropské normy pro víceúčelové halové povrchy (EN 14904:2006).
 
Herculan RH je neporézní a poskytuje optimální protiskluzovou úpravu. Vzhledem k vysoké pevnosti v tahu, pevnosti do protržení, pružnosti nosné samonivelační polyuretanové vrstvy Herculan EX 800 a zároveň vysoké odolnosti nášlapné vrstvy Herculan PU 100W je povrch vhodný i pro konání společensko-kulturních akcí jako jsou výstavy, koncerty, přednášky apod. Brožurka ke stažení zde. Technický list podlahy ke stažení zde.
 
Všechny sportovní podlahy Herculan se snadno udržují a v případě potřeby je možné je snadno opravit nebo celý povrch převrstvit novou protiskluzovou vrstvou.

Významná referenční stavba: Sportovní hala Vesbyt, Veselí nad Moravou

Zpět na novinky