Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn - Plexicushion Prestige

Titulní obrázek
18.1.2016

Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn - Plexicushion Prestige


Dnes 18. 1. 2016 odstartoval 104. ročník úvodního tenisového grandslamu sezóny - Australian Open. Odehrává se v Australském Melbourne Parku na 16 dvorcích s umělým akrylátovým povrchem Plexicushion Prestige. Jako výhradní dodavatel tohoto povrchu pro ČR a SR Vás s hrdostí zveme zahrát si na tomto povrchu do Harmony Club Hotelu**** ve Špindlerově Mlýně. Právě zde jsme o víkendu dokončili 1 tenisový kurt s naprosto stejným povrchem, na kterém se hraje Australian Open, barva kurtu True Blue.

Pokud se chcete alespoň na chvíli cítit jako pravé tenisové hvězdy, zarezervujte si vnitřní tenisový kurt a třeba i víkendový wellness pobyt zde.

V ČR si na povrchu Plexicushion Prestige můžete zahrát ještě na dvou zastřešených a dvou venkovních kurtech v tenisové hale Dobřany u Plzně.

Na Slovensku si můžete na tomto povrchu zahrát v Tatranské Lomnici ve Vysokých Tatrách - Penzión Teniscentrum***. Zde jsme v létě 2015 realizovali venkovní kurt v neobvyklé červené barvě. Přijeďte si zahrát na čerstvý vzduch do Tater!


Zpět na novinky