Sportovní areál U Cementárny, Ostrava

Titulní obrázek
1.7.2018

Sportovní areál U Cementárny, Ostrava


V pátek 29. 6. 2018 byl slavnostně otevřen sportovní areál U Cementárny v Ostravě. Generálním dodavatelem II. etapy stavby za téměř 90 mil. Kč bez DPH bylo sdružení firem Metrostav a.s. a Jankostav s.r.o. Areál zahrnuje 1600 metrů in-line drah, 4 oplocené tenisové kurty (z nichž dva jsou i uměle osvětlené), skate park, hřiště pro parkour a pumptrackovou dráhu.

Generálním dodavatelem povrchu tenisových kurtů o celkové výměř 2.592 m2 byla naše firma. Investor si zvolil mírně odpružený akrylátový povrch Courtsol Pro. Jedná se o 8-vrstvý nepropustný akrylát. Povrch Courtsol (všechny jeho vrstvy) se aplikuje nanášením gumovou stěrkou na asfaltový podklad. Skladba povrchu je následující:

- Lajnování
- Akrylátová stěrka s křemičitým pískem
- Jemný gumový granulát – stěrka
- Hrubý gumový granulát – stěrka
- Základní pojivo – stěrka
- Polyuretanová stěrka

Celý systém umožňuje získat výkonný herní povrch v kombinaci s komfortem a kvalitou ze hry. ITF klasifikace 3 - středně rychlý povrch (medium). Více o celém sportovním areálu si můžete přečíst zde.
 

droj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/ostravsky-in-line-areal-u-cementarny-je-hotovy-v-regionu-nema-konkurenci-20180629.html

Zpět na novinky