Systémové sportovní dřevěné podlahy BOEN

Titulní obrázek
28.5.2018

Systémové sportovní dřevěné podlahy BOEN


Na základě poptávek po kvalitních dřevěných podlahách jsme do naší nabídky zařadili produkty firmy BOEN, která je leaderem v oblasti systémových sportovních dřevěných podlah.

Do naší nabídky jsme zařadili tyto systémy:

BOEN Boflex Champion

Jedná se o vysokozátěžový systémový podkladní rošt tl. 26 mm s dvojitou pero-drážkou speciálně určený pod polyuretanovou litou podlahu. Právě v kombinaci s PUR litou podlahou se jedná o naprosto unikátní systém nejvyspělejší sportovní podlahy současnosti – kombinovaně pružné podlahy. U kombinované sportovní podlahy se skloubí plošná pružnost podkladního dřevěného roštu s bodovou pružností PUR lité poldahy. Tento typ podlahy tak disponuje těmi nejlepšími mechanickými i užitnými vlastnostmi obou typů podlah. Technický list roštu ke stažení zde.

Systém BOEN Boflex Champion + PUR litá podlaha Herculan MF Blue 7+2 mm jsme instalovali ve sportovní hale v Dobříši.

 

BOEN Singleflex Stadium

Dvojitý odpružený dřevěný rošt na pryžových podložkách. Smrkový panel Singleflex Stadium tl. 14 mm. Nášlapná vrstva z tvrdého dřeva (jasan, buk, javor nebo dub) tloušťky 3,5 mm. Celková tloušťka systému 66 mm. Certifikace FIBA. Technický list ke stažení zde.

Systémovou sportovní dřevěnou podlahu BOEN Singleflex Stadium jsme instalovali v novostavbě ZŠ Chýně u Prahy.

 

BOEN Singleflex Olympia

Dvojitý odpružený dřevěný rošt na pryžových podložkách. Smrkový panel Singleflex Olympia tl. 21 mm. Nášlapná vrstva z tvrdého dřeva (jasan, buk, javor nebo dub) tloušťky 5,5 mm. Celková tloušťka systému 73 mm. Certifikace FIBA. Technický list ke stažení zde.

Systémovou sportovní dřevěnou podlahu BOEN Singleflex Olympia jsme instalovali v obou tělocvičnách SOŠ stavební a zahradní, Praha Jarov.

 

Video s názornou ukázkou instalace PUR lité podlahy na vysokozátěžový systémový rošt BOEN Boflex Champion

 

Video s názornou ukázkou instalace sportovní systémové dřevěné podlahy BOEN Singleflex

Zpět na novinky