Sportovní hala Otrokovice - podlaha odolná vůči hrotům treter

Titulní obrázek
26.7.2018

Sportovní hala Otrokovice - podlaha odolná vůči hrotům treter


Na bezmála 85 milionů korun přišla rekonstrukce Městské sportovní haly v Otrokovicích, která byla slavnostně otevřena dne 12. 6. 2018. Hala celoročně slouží nejen sportovcům, kteří ji využívají pro trénink i soutěže v řadě disciplín, ale je rovněž dějištěm každoročního Mezinárodního atletického mítinku. Generálním zhotovitelem stavby byla společnost Zlínstav, a.s.

Nová hala pojme až 630 osob, z toho 210 sportovců a 420 diváků. Kromě samotného sportoviště zde mají sportovci své zázemí a je zde k dispozici sociální zařízení pro diváky včetně výtahu pro invalidy. Součástí haly je moderní kuželna se šatnami pro hráče a sociálním zařízením.

Naše firma byla generálním dodavatelem sportovní lité PUR podlahy Conipur HSP odolné i vůči hrotům atletických treter o celkové výměře 2.065 m2 vč. lajnování a podkladních vrstev – anhydritového samonivelačního potěru, tepelné izolace a hydroizolace. Jedná se o naprostý unikát a první podlahu svého druhu realizovanou v ČR!

Podívejte se na video z Mezinárodního halového atletického mítinku Otrokovice 2019 zde.

 

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/v-otrokovicich-vcera-otevreli-verejnosti-zmodernizovanou-sportovni-halu-20180613.html

Zpět na novinky