PLEXICUSHION PRESTIGE - oficiální povrch Australian Open

Titulní obrázek
21.11.2012

PLEXICUSHION PRESTIGE - oficiální povrch Australian Open


Jsme oficiální distributor špičkových povrchů PLEXICUSHION PRESTIGE pro ČR - povrchů Australian Open.

Po 20 letech podnikání v oboru sportovní stavby jsme se stali oficiálním partnerem firmy California Products Corp., USA, která dodává závodní povrchy PLEXIPAVE a speciální povrch PLEXICUSHION PRESTIGE na Australian Open. Jde o jeden ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie mužského a ženského profesionálního okruhu – Grand Slamu. Jedná se o prestižní ocenění, jehož si nesmírně vážíme a které nás zavazuje neustále dělat naši práci na špičkové úrovni. Pokud berete tenis opravdu vážně, povrchy PLEXICUSHION PRESTIGE jsou pro Vás ideální volbou.

http://www.plexipave.com/installers/distributor_international.htm

California Products je největším výrobcem tohoto druhu tenisových povrchů na světě. Na površích této firmy se hraje mnoho dalších špičkových tenisových turnajů ATP a WTA, např. Indian Wells v USA, Dauhá v Kataru, turnaje v Brisbane, Delray Beach, Sydney, Los Angeles, Melbourne, Aucklandu, Stockholmu, China Open a jiné.

PLEXICUSHION patří do kategorie tenisových kurtů s tvrdým povrchem, tzv. hard kurtů. Jedná se o stále populárnější druh tenisových povrchů na celém světě, a to díky jejich neuvěřitelné variabilitě, univerzálnosti, výborným herním vlastnostem a minimálním nárokům na údržbu. Jde o povrchy s pevnými základovými vrstvami, mezivrstvami a nášlapnými vrstvami s regulovatelnou rychlostí a výškou odrazu míčku. Různými kombinacemi těchto vrstev a jejich struktury se dají výrazně ovlivnit finální vlastnosti tenisového povrchu.

Plexicushion Prestige je speciální odpružený povrch na bázi vodou ředitelného akrylátu a granulátu z pryže. Celkem tvoří povrch Plexicushion 9 vrstev - 3 vrstvy hrubého granulátu, 3 vrstvy jemného granulátu a 3 vrstvy vrchního barevného nátěru. Plexicushion Prestige je vylepšený oproti jiným hard povrchům právě o pružnou mezivrstvu. Ta má tloušťku 4 mm a je tvořena směsí SBR a lisovaného EPDM granulátu zpevněného speciálními polymery a minerálními vlákny. Do horní vrstvy se přimíchává křemičitý písek, čímž se reguluje rychlost povrchu (hrubší povrch -> více tření -> pomalejší odskok). V klasifikaci ITF je povrch zařazený do kategorie 3 (středně rychlý, medium).

getpic getpic

Jednotlivé vrstvy a složení povrchu Plexicushion Prestige
 

Jedná se tedy o odpružený systém sportovního povrchu. Elastické mezivrstvy dávají celému systému pružnost, která umožňuje nejen pohodlný pohyb a bezpečnost, ale chrání i klouby a pohybové ústrojí hráčů před opotřebením vlivem nárazové energie. Odpružení šetří pohybový aparát sportovců a zároveň umožňuje provozování i ostatních druhů sportů.

Bezkonkurenční výhodou kurtů PLEXICUSHION PRESTIGE je možnost jejich instalace jak v exteriéru (outdoor), tak interiéru (indoor) bez jakékoliv daší úpravy, takže v jednom tenisovém areálu mohou být dvorce v hale i venku se zcela identickým povrchem. Naše firma byla výhradním dodavatelem tenisových kurtů PLEXICUSHION PRESTIGE v tenisovém areálu Dobřany u Plzně. Ať už jste profesionální tenisté, tenisový nadšenci, anebo úplní amatéři, vám všem nabízíme možnost zahrát si na dvou zastřešených a dvou venkovních kurtech. Více zde.
 
Další reference najdete zde a zde.

Mezi hlavní přednosti povrchů PLEXICUSHION patří i možnost renovace povrchu v budoucnu jednoduchou aplikací nového nátěru vrchní vrstvy, přičemž všechny mezivrstvy a základové vrstvy zůstávají bez úpravy v původní kvalitě! Vrchní nátěr se dá při instalaci upravit z hlediska rychlosti podle požadavků hráčů či investora. U vrchní vrstvy kurtů máte na výběr ze 13 barevných odstínů, které lze libovolně vzájemně kombinovat. Zvolte si některou z následujících barevných variací povrchů i lajn.

  getpic  getpic
 
Vyberte si značku, na které se hraje ten nejlepší tenis. Přišel čas na změnu. Je tady PLEXICUSHION PRESTIGE!
Vrstev: 9  Záruka: 60 měsíců
Materiálový list zde
 

Zpět na novinky