PIXOFF - patentovaný stroj na čištění míčů na házenou

Titulní obrázek
20.4.2019

PIXOFF - patentovaný stroj na čištění míčů na házenou


Máme exkluzivní zastoupení pro prodej výrobků dánské společnosti Ms2solution ApS pro ČR. Dánský výrobce se specializuje na výrobu a distribuci patentovaného přístroje na čištění míčů na házenou. Stroj s obchodním označením PIXOFF odstraňuje pryskyřici, kterou používají házenkáři pro lepší úchop míče, a to za pomoci kombinace horkého vzduchu a rotujícího kartáče. Náhradní kartáče lze přiobjednat a jejich výměna je velmi snadná. PIXOFF lze snadno namontovat na zeď, anebo jej lze lehce přemisťovat s pomocí stojanu na kolečkách, který je možné též přiobjednat. Zapojení do elektrické sítě 230V pomocí přívodního kabelu. Informační brožura ke stažení zde.

PIXOFF nabízí tyto výhody:

  • Sportovní centra šetří čas a peníze v rozpočtu na čištění, protože vyčištěné míče už nezanechávají na podlaze skvrny z pryskyřice. Proto je čištění mnohem jednodušší a časově méně náročné.
  • Házenkářský klub šetří peníze v rozpočtu na míče, protože se výrazně prodlužuje životnost míčů.
  • Hráči házené mají lepší pocit při hraní s čistými míči.

 

Dánský výrobce dodává i dávkovací systém pro sportovní centra s ocbhodním označením SOAPON. Tento systém obsahuje dávkovač na speciálně vyvinuté mýdlo SOAP2PIX (obsah 2 l), papírové ručníky (cca. 400 ubrousků standardní velikosti 24,5 * 8 cm) a koš na použité papírové ručníky. Zde si mohou házenkáři vyčistit ruce od pryskyřice než opustí hřiště. SOAPON je dodáván s 250 ubrousky a 2 litry mýdla, připraveno k montáži na zeď.

SOAPON nabízí tyto výhody:

  • Házenkáři si mohou ve sportovních centrech odstranit pryskyřici z rukou, než opustí hřiště.
  • Sportovní centra šetří čas a peníze v rozpočtu na čištění, protože házenkáři již po hře nenechávají pryskyřici na klikách, inventáři a jiném vybavení sportovních center. Proto je čištění mnohem jednodušší a časově méně náročné.

 

 

Zpět na novinky