Cenově dostupný bezzásypový fotbalový trávník z Holandska

Titulní obrázek
4.2.2020

Cenově dostupný bezzásypový fotbalový trávník z Holandska


Nově jsme do naší nabídky zařadili bezzásypový (bezvsypový) umělý trávník určený na fotbal od nizozemského výrobce GrassPartners B.V.. Jde o ekonomické, přesto kvalitní řešení pro zákazníky, kteří se rozhodli pro bezzásyp, avšak mají omezený rozpočet. Jsme oficiálním výhradním ditributorem pro ČR a SR!

Konkrétně se jedná o produkt GP Non Infill 30/25 s výškou vlasu 30 mm a dvěma druhy vlákna. Z důvodu stabilizace trávníku se používá výplň z křemičitého písku (zhruba 8 kg/m2). Tato výplň sahá do výšky přibližně 5 mm. Při celkové výšce vlákna 30 mm tedy nejde křemičitý písek vůbec vidět a písek nijak neovlivňuje užitné či hrací vlastnosti trávníku, hráči se do kontaktu s pískem vůbec nedostanou. Jedná se pouze o stabilizační výplň. Trávník se varábí ve 2 odstínech zelené barvy.

Trávník nabízíme na tlumící drenážní podložce tloušťky 20 mm z recyklované a regenerované PE pěny s označením REFOSPORT 20 S od italského výrobce APETeK. Tato podložka se dodává v deskách se zámkovými spoji o rozměrech 90 x 225 cm (2.025 m2). Podložka má vynikající mechanické vlastnosti, absorpci nárazů 58 % a životnost minimálně 25 let. Sportovcům poskytuje maximální herní komfort a zároveň minimalizuje riziko zranění. Podložka je velmi lehká a snadno se instaluje, dokáže výborně odvádět dešťové srážky a v zimě nezamrzá. Po skončení životnosti je možno podložku rozebrat a opětovně zrecyklovat. Jedná se o nejekologičtější průmyslově vyráběnou sportovní podložku. Bzožurka ke stažení zde.

Celý systém bezzásypového umělého trávníku na pružné 20mm podložce byl testován a certifikován nezávislou zkušební laboratoří a splňuje nejpřísnější kritéria dle normy EN 15330-1 (Povrchy pro sportoviště - Syntetická tráva a textilní povrchy určené hlavně pro venkovní použití - Část 1: Specifikace pro syntetickou trávu, povrchy pro fotbal, hokej, ragby, tenis a víceúčelová užívání). Celý systém má absorpci nárazů 68 % za sucha, respektive 70 % za mokra.

 

 

Zpět na novinky