COURTSOL (Francie)

COURTSOL (Francie)


Francouzský výrobce Courtsol se specializuje na vývoj systémů umělých sportovních povrchů na bázi pružných akrylátů vhodných pro  víceúčelová nehlídaná hřiště a sportoviště. Povrchy Courtsol umožňují jízdu na kole, kolečkových bruslích, jsou vhodné pro in-line hokej apod. Povrchy jsou odolné proti povětrnostním vlivům, nepropustné pro vodu. Jsou snadno opravitelné, nevyžadují prakticky žádnou údržbu, a proto jsou mezi investory stále populárnější. Povrchy mají protiskluzovou úpravu, jsou i za mokra neklouzavé a jsou vhodné na veškeré míčové hry.

Akrylátové povrchy Courtsol se vyznačují:

  • Vysokou mechanickou odolností.                                                   
  • Dlouhou životností povrchu a barev.
  • Minimálními nároky na údržbu.
  • Snadnou opravou poškozených míst.
  • Kompaktním a pro vodu nepropustným povrchem.

 

V naší nabídce najdete třívrstvý akrylátový stěrkový systém COURTSOL STANDING určený pro nové nebo stávající asfaltové a betonové kurty, hřiště nebo podobné povrchy. Doporučuje se pro intenzivně používané areály. Courtsol Standing kombinuje dvouvrstvou flexibilní základnu a horní protiskluzovou vrstvu s odolným protiskluzovým lakem. Celý systém umožňuje získat výkonný herní povrch.

 

Dále v naší nabídce naleznete univerzální čtyřvrstvý systém COURTSOL COMFORT určený zejména pro tenisové kurty a víceúčelová hřiště. Povrch je vhodný především do interiéru, do exteriéru nedoporučujeme. Vysoce komfortní akrylátový systém položený na gumovou podložku určený pro sportovní povrchy.

 

Na výběr máte z 8 barev: Tmavě zelená, červená, cihlová, světle zelená, světle hnědá, světle modrá, tmavě modrá a fialová).

Zpět na partnery