PLEXIPAVE (USA)

PLEXIPAVE (USA)


California Products, Corp. je americká firma produkující špičkové akrylátové hard povrchy PLEXIPAVE a PLEXICUSHION. Firma California Products je největším výrobcem tohoto druhu tenisových povrchů na světě. Na površích této značky se hraje mnoho špičkových tenisových turnajů ATP, např. Australian Open v Melbourne (typ Plexicushion Prestige), Indian Wells v USA (Plexipave IW), Dauhá (Katar), turnaje v Brisbane, Delray Beach, Sydney, Los Angeles, Memphise a Stockholmu, a WTA v Brisbane, Aucklandu, Hobart, Sydney, Melbourne, Indian Wells, China Open a jiné.

Povrchy Plexipave a Plexicushion jsou tzv. tvrdé neboli hard povrchy. Tvrdý povrch je univerzální povrch využívaný v halách (indoor hard), ale i na venkovních dvorcích (outdoor hard). Tyto povrchy jsou využívané hlavně v Austrálii a na dvou amerických podnicích kategorie Masters 1000, a to v Miami a v Indian Wells. Mezi další podniky využívající Plexi patří například turnaje v Los Angeles, Memphis, Delray Beach, Melbourne, Sydney, Brisbane či Dauhá.

 

       

V naší nabídce naleznete špičkový povrch Plexicushion Prestige určený převážně (ale nejenom) na tenis. Oficiální povrch Australian Open. Certifikovaný ITF 2 (středně pomalý). Oficiální partner ATP a WTA. Jeden z nejoblíbenějších a nejčastěji používaných povrchů na světě jak pro profesionální tenis, tak i pro rekreační hraní.

getpic getpic getpic Zářivá modř Plexicushion Prestige na Australian Open. Špičkový povrch na kterém se hraje vrcholový tenis.

 

 

 

Zpět na partnery