NOTTS SPORT (Anglie)

NOTTS SPORT (Anglie)Umělé trávníky VHAF® NottsSward®

Jsme distributorem umělých trávníků anglické společnosti Notts Sport Ltd. pro Českou republiku. Notts Sport Ltd. je přední evropský výrobce umělých koberců pro sportovní hřiště. Kromě sportu nacházejí umělé trávníky označované jako VHAF® NottsSward® široké využití v nejrůznějších oblastech architektury, stavebnictví a krajinotvorby.

Povrchy VHAF® NottsSward® nabízejí patnáct odlišných barevných odstínů, které umožňují docílit opravdu atraktivního vzhledu výsledných realizací na rozdíl od klasických umělých trávníků, které jsou obvykle dostupné pouze v zelené, případně červené barvě.

     getpic
 

VHAF® NottsSward® - odlišný umělý trávník

Zkratka VHAF (Vertical Horizontal & Angular Fibres) znamená v překladu – svislá, vodorovná a šikmá vlákna, která jsou připisována „náhodné“ struktuře vláken. Tato „náhodná“ struktura společně se vsypaným pískem zabezpečuje lepší kvalitu sportovního povrchu a přináší lepší vlastnosti při odrazu míčku a menší zátěž pro klouby a svalstvo.

Umělé trávníky NottsSward® se svými vynikajícími vlastnostmi představují ideální sportovní povrch pro multifunkční hřiště, školní hřiště a tenisové kurty. Vytvářejí vodopropustné, bezpečné, vzhledově atraktivní povrchy s výbornými skluzovými a odskokovými vlastnostmi pro naprostou většinu sportů. Více zde.

getpic getpic
getpic getpic
 

Brožurky ke stažení v angličtině zde, zde a zde

Zpět na partnery